• Aktualności

msza23

Msza święta za tych, co zostali w górach...

16 listopada w kościele oo. Dominikanów odprawiona zostanie msza święta w intencji zmarłych członków KW Poznań. Zachęcamy do udziału.
Taschhorn

Täschhorn  4491 m - symfonia kruszyzny na koniec alpejskiego lata … dla wytrwałych!

Nasz wieloletni klubowicz Jacek Wichłacz oraz osoba niezrzeszona Radek Sołtykowski, ale od lat sympatyzująca z Klubem, wybrali się na zakończenie lata na Täschhorn - czterotysięcznik w Alpach Pennińskich. Jest to 10-ty co do wysokości czterotysięcznik alpejski wg. UIAA.
OS7

Otwarte spotkania okołogórskie

Prelegentami kolejnego OSu będą Wojtek Mazik, Ernest Pielaciński, Wojtek Zieliński, Adam Kozłowski, którzy opowiedzą o swoich treningach i tegorocznych wyjazdach wspinaczkowych.
moko2024

Obóz klubowy w Morskim Oku

Jak co roku zapraszamy mniej lub bardziej zaawansowanych turystów, wspinaczy i skitourowców na klubowy obóz zimowy, który tradycyjnie odbędzie się w Morskim Oku.
wigilia2023

Klubowa Wigilia 2023

Zapraszamy na klubowe spotkanie opłatkowe. Wigilia odbędzie się 15 grudnia o godz. 18.00 w siedzibie Klubu Wysokogórskiego przy ul. Składowej.
Pyrołazy 2023

Pyrołazy w Sokołach 2023

Jak co roku spotykamy się na imprezie "Pyrołazy w Sokołach" kończącej sezon wspinaczkowy. Widzimy się już 21 października na Taborze.
OSy Szymon
OS Yeti
warsztaty_jura_2023
czerwcówka 2023
OS_patryk
pierwsza pomoc
zawody2023
kawulaki2023