Festiwal filmów górskich

Klub Wysokogórski w Poznaniu zaprasza serdecznie na kolejną już edycję festiwalu poświęconego tematyce górskiej – XXV Festiwal Górski w Lądku Zdroju!!! 🙂 To będzie najdłuższa jak dotychczas edycja, bo potrwa aż 10 dni!!! Dodatkowo, organizatorzy zapewniają wiele ciekawych wydarzeń. Tegoroczny festiwal filmów górskich, w porównaniu do lat ubiegłych, będzie się charakteryzować ponadto największą liczbą wydarzeń outdoorowych.

W trakcie imprezy będzie można wziąć udział takżę w trzydniowych warsztatach wspinania, i to zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych wspinaczy.

A dla tych, którzy nie będą mogli być tam osobiście, wzorem lat ubiegłych, szykujemy przegląd najciekawszych filmów z tego festiwalu w naszym Poznaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już teraz!!!

Termin

Festiwal filmów górskich w tym roku odbędzie się w dniach 11-20 września 2020.

Wspaniała atmosfera

To miejsce, z którego z całą pewnością wyjedziecie bogatsi o przeżycia, znajomości, piękne historie i nową wiedzę 🙂

Wybitni goście

Tu spotkacie setki wybitnych postaci – Ludzi Gór. Wszyscy mają ciekawą historię do opowiedzenia. Musicie ich wysłuchać!!! 😉

Nowe znajomości

Różni, a jednak tacy sami. Na miejcu można poznać mnóstwo nowych przyjaciół, którym nie trzeba tłumaczyć po co się jeździ w góry 😉 Jednym słowem – ludzi takich jak Wy!

Zabawa

Festiwal to w zasadzie jedna noc z piątku na niedzielę. Koncerty, bankiety i wiele więcej.