• Wykaz przejść

Wykaz prześć naszych klubowiczów

W naszej bazie znajduje się wykaz przejść dokonanych przez naszych klubowiczów na przestrzeni lat w różnych rejonach skalnych i górskich. I to zarówno w Polsce jak i na świecie. Wśród przejść należy wyróżnić przejścia o charakterze sportowym jak i zdobywanie szczytów górskich drogami normalnymi. Należy oczywiście podkreślić, że zgłoszenie przejścia jest dokonywane dobrowolnie i tylko przez osoby, które chcą się tym podzielić publicznie z innymi. Celem takiego zgłoszenia jest uzupełnianie bazy danych działalności górskiej i skałkowej członków naszego klubu. Zatem nie czekaj! I Ty możesz dodać swoje przejście, do czego gorąco Ciebie zachęcamy!!! 🙂

Oczywiście jeżeli ktoś dokonał już swojego wpisu wcześniej, np. do bazy PZA lub innej, nie musi robić go ponownie. Wówczas prosimy jedynie o stosowną informację przez formularz kontaktowy. Nasza baza zostanie zsynchronizowana z bazą PZA celem automatycznego uzupełnienia Twoich przejsć.

Wpis danego przejścia zawiera oczywiście wszystkie niezbędne dane pozwalające zorientować się kiedy, gdzie i kto tego przejścia dokonał. Przykładowy wpis może mieć następującą postać:

skały polskie    05/20/2004    Góry Sokole    Sukiennice    Hokej    VI.3    OS    George Mallory

Wypełnij specjalny formularz, który umożliwi Tobie dodanie Twojego przejścia. W tym celu wybierz odpowiednią kategorię, a następnie wypełnij pozostałe dane.

zgłoszenie przejścia