• Kadra

Włodek Jeżak

Włodek Jeżak

Instruktor alpinizmu PZA

Instruktor alpinizmu PZA, szkoli od kilkudziesięciu lat. W klubie prowadzi przede wszystkim kursy na własnej asekuracji, taternickie i turystyki zimowej.

Jagoda Adamczyk

Jagoda Adamczyk

Instruktorka wspinaczki sportowej PZA

Szkoleniem zajmuje się od 10 lat. W klubie prowadzi sekcje wspinaczkowe i kursy po drogach ubezpieczonych. Prowadzi Jagodową Szkołę Wspinania i kocha to, co robi.

Andrzej Janka

Andrzej Janka

Instruktor Sportu

Wspinam się od prawie trzydziestu lat, kilkanaście lat szkolę, mam na koncie ponad 400 kursantów, wszyscy żyją! Dzięki wspinaniu zwiedziłem kilka kontynentów. Na co dzień prowadzę zajęcia w Klubie Sportów Górskich Direta i szefuję Szkole Wspinania Direta.

Sławek Szlagowski

Sławek Szlagowski

Instruktor wspinaczki skalnej PZA

Wspina się od 10 lat, zimą i latem. W klubie prowadzi pełne kursy skałkowe, szkolenia wspinania w rysach i w skałach piaskowcowych.

Szymon Jeżak

Szymon Jeżak

Instruktor wspinaczki sportowej PZA

Wspina się praktycznie całe życie, lecz o prawdziwej miłości mówi dopiero od paru sezonów. Na co dzień prowadzi zajęcia na jednej z Poznańskich ścianek oraz doradza przy doborze szpeju w sklepie górskim. W klubie prowadzi sekcje wspinaczkowe i kursy na drogach ubezpieczonych.

Remigiusz Rajewski

Remigiusz Rajewski

Instruktor sportu

Od kilku lat prowadzi zajęcia na ściankach wspinaczkowych w Poznaniu. Szkoli ponadto na drogach ubezpieczonych.

Sławek Pela

Sławek Pela

Instruktor sportu

Opiekun klubowej bulderowni, którą traktuje jak drugi dom. W klubie prowadzi sekcje wspinaczkowe i szkoli na drogach ubezpieczonych.

Joanna Piotrowicz

Joanna Piotrowicz

Instruktor Taternictwa PZA

Od wielu lat jestem Instruktorem Taternictwa PZA oraz Instruktorem Wspinaczki Wysokogórskiej MSiT. Kursy skałkowe na własnej asekuracji organizuję najczęściej w Skałkach Lądeckich. W Tatrach szkolę latem i zimą. Prowadzę Szkołę Wspinania - Góry i Alpinizm