• Aktualności

OSy Jagoda

Trzynaste Otwarte Spotkanie Okołogórskie

Zapraszamy na Otwarte Spotkanie Okołogórskie, podczas którego Jagoda Adamczyk przedstawi temat bezpieczeństwa w skałach i górach.
ognisko Rogalinek

Ognicho w Pyrlandii

Zapraszamy wszystkich wspinaczy, przyjaciół wspinaczy zrzeszonych i poza systemem, tych, co chodzą po górach, lub tylko o nich czytają lub oglądają z daleka na integracyjne ognisko klubowe.
OSy Boguś

Dwunaste Otwarte Spotkanie Okołogórskie

Zapraszamy na Otwarte Spotkanie Okołogórskie, podczas którego Bogusław Kowalski opowie o tatrzańskich podejściach, zejściach, trawersach i wycofach.
OSy Miłosz 2024

Jedenaste Otwarte Spotkanie Okołogórskie

Zapraszamy na kolejne Otwarte Spotkanie Okołogórskie, podczas którego Miłosz Foczek opowie o zjazdach z 10-ciu najwyższych wodospadów świata.
Kalulaki 2024

Kawulaki na kamienie vol 2

Głazownictwo nie umiera nigdy, więc i w tym roku mamy przyjemność zaprosić wszystkich członków i sympatyków KW Poznań na wyjazd boulderingowy.
OSy Bartek

Dziesiąte Otwarte Spotkanie Okołogórskie

Zapraszamy na kolejne Otwarte Spotkanie Okołogórskie tym razem bardziej nietypowe, bo będzie to wernisaż wystawy fotografii "W Tatrach" autorstwa zaprzyjaźnionego fotografa (i wspinacza) Bartka Murackiego.

Spit Rocku i Poznański Czekan

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń w ramach nagrody "Spit Rocku" i "Poznański Czekan" przyznawane klubowiczom za ich dokonania o charakterze sportowym lub górskim!!!
Ala-Archa

Wakacje w Ala-Archa

Nasz klubowicz Wojtek Mazik wybrał się na latem 2023 roku do Kirgistanu. Zapraszamy do relacji z tego wyjazdu 🙂

Dziewiąte Otwarte Spotkanie Okołogórskie

Zapraszamy na kolejne Otwarte Spotkanie Okołogórskie, podczas którego nasz klubowy kolega opowie nam, jak wygląda wspinaczka w Kirgistanie.

Ósme Otwarte Spotkanie Okołogórskie

Zapraszamy na ósme Otwarte Spotkanie Okołogórskie, którego tematem będzie narciarstwo skiturowe. O swoim doświadczeniu opowie nam Maciej „Pany” Przebitkowski.
moko2024

Obóz klubowy w Morskim Oku

Jak co roku zapraszamy mniej lub bardziej zaawansowanych turystów, wspinaczy i skitourowców na klubowy obóz zimowy, który tradycyjnie odbędzie się w Morskim Oku.
msza23

Msza święta za tych, co zostali w górach...

16 listopada w kościele oo. Dominikanów odprawiona zostanie msza święta w intencji zmarłych członków KW Poznań. Zachęcamy do udziału.
Taschhorn

Täschhorn  4491 m - symfonia kruszyzny na koniec alpejskiego lata … dla wytrwałych!

Nasz wieloletni klubowicz Jacek Wichłacz oraz osoba niezrzeszona Radek Sołtykowski, ale od lat sympatyzująca z Klubem, wybrali się na zakończenie lata na Täschhorn - czterotysięcznik w Alpach Pennińskich. Jest to 10-ty co do wysokości czterotysięcznik alpejski wg. UIAA.
OS7

Otwarte spotkania okołogórskie

Prelegentami kolejnego OSu będą Wojtek Mazik, Ernest Pielaciński, Wojtek Zieliński, Adam Kozłowski, którzy opowiedzą o swoich treningach i tegorocznych wyjazdach wspinaczkowych.
wigilia2023

Klubowa Wigilia 2023

Zapraszamy na klubowe spotkanie opłatkowe. Wigilia odbędzie się 15 grudnia o godz. 18.00 w siedzibie Klubu Wysokogórskiego przy ul. Składowej.