• Ceny i terminy kursów

Uwaga!!! W związku z zaistniałym w Polsce stanem epidemii, dotyczącym ryzyka zarażeniem się koronawirusem SARS-CoV-2 (wywołującym chorobę COVID-19), oraz wyprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi m.in. zgromadzeń, spotkań grupowych, przemieszczania się, itd. poniższe terminy kursów wspinaczkowych mogą ulec zmianie lub zostać odwołane. Wszystkie wpłacone przedpłaty przez osoby, które zapisały się na kurs, który został odwołany, zostaną im zwrócone.

Poniżej znajdują się ceny i zniżki na oferowane przez nas kursy wspinaczkowe.

Poniżej znajduje się terminarz różnych naszych kursów. Jeżeli nie jest przypisany na razie żaden instruktor do danego kursu (pole instruktor), taka informacja pojawi się w terminie późniejszym, gdy instruktorzy ustalą między sobą, kto będzie prowadzić ten kurs – dlatego koniecznie sprawdzajcie co jakiś czas naszą stronę.

Jeżeli termin kursu, który Tobie odpowiada, nie jest wymieniony poniżej, to istnieje też możliwość indywidualnego ustalenia innego terminu kursu z konkretnym instruktorem! Napisz do nas, a na pewno znajdziemy dogodny termin!

Kursy turystyki zimowej 2022

Kursy wspinania po drogach ubezpieczonych 2022

Kursy wspinania na własnej asekuracji 2022

Pozostałe kursy wspinaczkowe 2022

Ponadto dla ułatwienia, w kalendarzu Google poniżej możecie przeglądać terminy proponowanych wyżej kursów z podziałem na poszczególnych instruktorów.

Możesz wyświetlić wszystkie kursy albo tylko te, które ciebie interesują używając w menu kalendarza strzałki w dół (rozwijalne menu) po prawej stronie „Planu dnia”.