• KLUB

    Władze klubu

Zarząd

Jagoda Adamczyk

Jagoda Adamczyk

Prezes

Współpraca z firmami zewnętrznymi,
administrowanie stroną internetową.

Sławomir Pela

Sławomir Pela

Wiceprezes

Sprawy lokalu klubowego i ścianki wspinaczkowej u Sokoła.

Remigiusz Rajewski

Remigiusz Rajewski

Wiceprezes

Działalność górska,
administrowanie stroną internetową.

Łukasz Mielicki

Łukasz Mielicki

Sekretarz

Dokumenty klubowe,
administrowanie stroną internetową.

Monika Kuklińska

Monika Kuklińska

Skarbnik

Finanse klubowe.

Marta Raczkowska

Marta Raczkowska

Członek Zarządu

Sprawy członkowskie.

Maciej Przebitkowski

Maciej Przebitkowski

Członek Zarządu

Narciarstwo wysokogórskie.

Krzysztof Mularski

Krzysztof Mularski

Członek Zarządu

Działalność w górach wysokich.

Monika Maniecka-Pela

Monika Maniecka-Pela

Członek Zarządu

Spotkania klubowe, prelekcje, media,
kontakty z firmami zewnętrznymi.

Komisja rewizyjna

  • Jacek Wichłacz
  • Wojciech Sobczyński
  • Tomasz Cwityński

Sąd Koleżeński

  • Marek Zierhoffer
  • Włodzimierz Jeżak
  • Piotr Bittner

Delegaci na Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Delegatów PZA

  • Jagoda Adamczyk
  • Paweł Marchlewicz
  • Remigiusz Rajewski (zastępca)
  • Sławomir Pela (zastępca)

Zarząd 2016-2019

  • Jagoda Adamczyk – prezes
  • Krzysztof Mularski – wiceprezes (działalność wysokogórska)
  • Sławomir Pela – wiceprezes (opiekun lokalu klubowego „U Sokoła”, spotkania klubowe)
  • Łukasz Pietrzak – sekretarz
  • Piotr Talarczyk – skarbnik
  • Maciej Przebitkowski – członek zarządu (opiekun Chatki Wielkanocnej)
  • Marta Raczkowska – członek zarządu (sprawy członkowskie)
  • Remigiusz Rajewski – członek zarządu (działalność górska, wyprawy górskie, klubowe wyjazdy wspinaczkowe)

Zarząd 2013-2016

  • Jagoda Adamczyk – prezes
  • Andrzej Janka – wiceprezes (działalność szkoleniowa, spotkania klubowe, administracja strony www)
  • Łukasz Pietrzak – sekretarz
  • Iwona Michalak – skarbnik
  • Maciej Przebitkowski – członek zarządu (opiekun Chatki Wielkanocnej)
  • Krzysztof Mularski – członek zarządu (działalność wyprawowa)
  • Sławomir Szlagowski – członek zarządu (działalność alpejska i tatrzańska)
  • Sławomir Pela – członek zarządu (opiekun lokalu klubowego „U Sokoła”)
  • Cecylia Pięta – członek zarządu (sprawy członkowskie)

Zarząd 2010-2013

  • Piotr Kubicki – prezes (27 maja 2010 – 3 września 2010)
  • Paweł Marchlewicz – członek zarządu a od 10 grudnia 2010 prezes (media, sponsoring)
  • Andrzej Janka – wiceprezes (działalność sportowa i szkoleniowa)
  • Iwona Michalak – skarbnik (od 2011 sprawy członkowskie)
  • Mariusz Machciński – sekretarz
  • Włodzimierz Jeżak – członek zarządu (szef Szkoły Wspinania KW Poznań)
  • Jarosław Żurawski – członek zarządu (działalność wyprawowa, działalność górska)
  • Maciej Przebitkowski – członek zarządu (opiekun Chatki Wielkanocnej)
  • Krzysztof Kołecki – członek zarządu (opiekun lokalu klubowego „U Sokoła”)
  • Paweł Górczak – członek zarządu (działalność sportowa, organizacja zawodów)
  • Michał Włodarczyk – członek zarządu

Zarząd 2007-2010

  • Maciej Sokołowski – prezes (2007 – 22 luty 2008)
  • Błażej Ceranka – wiceprezes
  • Marcin Woźniak – wiceprezes
  • Maciej Przebitkowski – skarbnik
  • Jagoda Adamczyk – sekretarz
  • Andrzej Janka – członek zarządu
  • Jacek Wichłacz – członek zarządu
  • Piotr Kubicki – członek zarządu
  • Krystian Orzeł – członek zarządu
  • Marcin Makowski – członek zarządu
  • Marcin Makarewicz – członek zarządu

Zarząd

  • Jacek Wichłacz – prezes
  • Maciej Sokołowski – wiceprezes
  • Maciej Przebitkowski – wiceprezes
  • Krystian Orzeł – wiceprezes
  • Joanna Baczyńska – skarbnik
  • Lidia Wieczorek – sekretarz
  • Paweł Marchlewicz – członek zarządu
  • Błażej Ceranka – członek zarządu
  • Jagoda Adamczyk – członek zarządu
  • Andrzej Janka – członek zarządu
  • Paweł Lulek – członek zarządu