• Wyjazdy Klubowiczów

moko2024

Obóz klubowy w Morskim Oku

Jak co roku zapraszamy mniej lub bardziej zaawansowanych turystów, wspinaczy i skitourowców na klubowy obóz zimowy, który tradycyjnie odbędzie się w Morskim Oku.
Taschhorn

Täschhorn  4491 m - symfonia kruszyzny na koniec alpejskiego lata … dla wytrwałych!

Nasz wieloletni klubowicz Jacek Wichłacz oraz osoba niezrzeszona Radek Sołtykowski, ale od lat sympatyzująca z Klubem, wybrali się na zakończenie lata na Täschhorn - czterotysięcznik w Alpach Pennińskich. Jest to 10-ty co do wysokości czterotysięcznik alpejski wg. UIAA.
Arco
drytool w Lutyni
wyjazd klubowy w Tatry
Lutynia 2022
Morskie Oko

Drytooling w Lutyni

wspinanie na Sokolicy
Magda Zielińska

Kazbek - pierwszy pięciotysięcznik

Kazbek (gruz. Mkinvartsveri) – święta góra Gruzinów, jedna z najwyższych i najpiękniejszych na Kaukazie. To do niej według starożytnej mitologii bogowie przykuli do skały Prometeusza za kradzież ognia. Jeszcze kilka lat temu szczyt ten znajdował się w odległej sferze moich górskich marzeń. Teraz owo marzenie o pierwszym pięciotysięczniku właśnie miało się spełnić.
Magda Gramsz

Wyjazd klubowy w masyw Écrins

W dniach 14-20.07.2019 r. członkowie KW Poznań w składzie: Bartosz Dąbrowski, Ania Garczyńska, Magda Gramsz, Kasia Porzuczek, Tabea Schleinitz oraz Rafał Michalski (spoza KW) w ramach klubowego wyjazdu letniego zawitali do malowniczej alpejskiej miejscowość Ailefroide. Tam, na terenie parku narodowego Écrins obejmującego Alpy Delfinackie znalazł się czas na wiele górskich aktywności.