Arco2023

Obóz klubowy w Arco

Zapraszamy Was na obóz klubowy w Arco we Włoszech! 🙂
Ten urokliwie położony włoski rejon oferuje wszystko, co najlepsze dla miłośników gór. Wspinanie sportowe i górskie, via ferraty, rowery górskie… Każdy znajdzie tam coś dla siebie!!! 😀 Po wysiłku można skorzystać z kąpieli w położonym nieopodal jeziorze Garda i zrelaksować się we włoskiej pizzerii 😉

Kiedy?

24 czerwiec – 9 lipiec 2023. Można oczywiście przyjechać na krócej 😉

Nocleg?

Większość z nas będzie spać na polu namiotowym w Arco. Cena noclegu to około 20 Euro – zależy od ilości osób, samochodów i namiotów. Nocleg warto zarezerwować wcześniej. Oczywiście dookoła są też inne campingi (niektóre tańsze) oraz pensjonaty, hotele, itp.

Dla kogo?

Dla każdego członka naszego Klubu i nie tylko! Serdecznie zapraszamy także osoby towarzyszące naszym klubowiczom oraz osoby niezrzeszone! 😀 Rejon jest też świetny na wakacje rodzinne – na campingu jest basen i plac zabaw, jest kilka km do jeziora Garda, dookoła znajduje się wiele zabytków
oraz wielki park rozrywki Gardaland.

Dojazd?

We własnym zakresie, ale najlepiej samochodem. Koszt dojazdu to około 1500 zł/samochód w obie strony. Można też polecieć samolotem z Poznania do Wenecji lub Werony, a następnie wypożyczyć samochód.

Ubezpieczenie?

Ubezpieczenie jest obowiązkowe!!!

Każdy uczestnik wyjazdu zapewnia sobie ubezpieczenie we własnym zakresie.

Osoby będące członkami KW Poznań (z opłaconymi składkami członkowskimi za rok 2023) mogą otrzymać dodatkowo zniżki na niektóre ubezpieczenia. Polecamy ubezpieczenia na cały rok:

Sprzęt?

Brakuje Tobie jakiegoś elementu sprzętu wspinaczkowego? Nie ma problemu, zapraszamy do naszej klubowej wypożyczalni! 🙂

Formuła wyjazdu?

Jest to wyjazd integracyjny, dlatego też nie ma dokładnego programu oraz opiekuna. Osoby bardziej doświadczone służą oczywiście wskazówkami np. gdzie pójść się powspinać, itp. Przed wyjazdem zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne w celu umówienia się na wspólny transport, nocleg, wspinanie, itp.

Kurs skałkowy

Dla osób, które wcześniej się nie wspinały mamy propozycję 5-dniowego kursu po drogach ubezpieczonych 🙂 Dodatkowy, piąty dzień przeznaczony jest na zrobienie drogi wielowyciągowej bądź wspinanie sportowe, w zależności od preferencji grupy kursowej.

Szkoli instruktor PZA Jagoda Adamczyk 😉

Cena

1450 zł, obejmuje opiekę instruktora oraz wypożyczenie sprzętu wspinaczkowego

Termin

3-7 lipiec 2023

Więcej informacji

Jagoda Adamczyk
e-mail: jadamczyk@op.pl
tel: 501109922