warsztaty wspinaczkowe

Obóz klubowy

Co? Obóz klubowy

Gdzie? Jura Południowa, Dolina Będkowska

Kiedy? 15-22 sierpnia 2021

Zapraszamy Was serdecznie na nasz obóz klubowy w skałki na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Tym razem działamy na Jurze Południowej 🙂 Podczas obozu będzie okazja do wzajemnych spotkań i szeroko pojętej integracji, a także – co najważniejsze – wspólnego wspiania!!! 😉

Niezbędne informacje

Nocleg? Nie zapewniamy noclegu. Dlatego każdy z uczestników warsztatów musi zorganizować sobie nocleg we własnym zakresie. Można skorzystać oczywiście z pola namiotowego albo z okolicznej agroturystyki.

Dla kogo? Dla każdego członka naszego klubu i nie tylko! Serdecznie zapraszamy także osoby towarzyszące naszym klubowiczom oraz osoby niezrzeszone!

Warsztaty wspinaczkowe

Podczas tego wyjazdu odbędą się również warsztaty wspinaczkowe organizowane przez KW Poznań!!!

  • Warsztaty potrwają kilka dni.
  • Podczas warsztatów przewidujemy wiele tematów.
  • Niemalże każdego dnia coś innego.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Uwaga!!! Przypisanie tematów do konkretnych dni i godzin może ulec zmianie w zależności od Waszych zgłoszeń!!! Zatem jeżeli interesuje Ciebie dany temat, ale jest on w innych godzinach i/lub dniach niż Tobie pasuje, dodaj propozycję innego dnia/godziny w uwagach w formularzu zgłoszeń.

Dla kogo? Głównie dla osób, które są już po kursie na drogach ubezpieczonych i chcą sobie odświeżyć wiedzę (przypomnieć to, co zapomnieli). Niektóre rzeczy są dostępne także dla osób, które jeszcze nie mają ukończonego kursu.

Cena? W zależności od wybranych szkoleń.

Uwaga!!! Nasi klubowicze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki!!!

Pogoda? Oczywiście wszystko będzie zależeć od pogody! Dlatego zastrzegamy sobie prawo do przełożenia w razie czego niektórych zajęć na inną godzinę albo na inny dzień – o czym uczestnicy warsztatów zostaną wcześniej poinformowani. W ostateczności, jeżeli szkolenie danego dnia nie będzie się mogło odbyć, zwracamy koszty 🙂

Tematy warsztatów

Podczas warsztatów przewidujemy następujące tematy: podstawowe węzły wspinaczkowe,  budowa stanowisk, przewiązanie się na stanowisku, odblokowanie przyrządu w górnym stanowisku, zjazd w wysokim przyrządzie, wycof z ringa, wycof ze spita, wspinaczka wielowyciągowa, sytuacje awaryjne oraz wiele więcej!!! Dokładne tematy, wraz z przypisanymi dniami, godzinami rozpoczęcia, osobą prowadzącą, czasem trwania oraz cenami znajdziesz tutaj.

Nie ma interesującego Ciebie tematu na naszej liście? Nie ma problemu, skontaktuj się koniecznie z nami! Istnieje duża szansa, że dany temat dodamy do harmonogramu naszych warsztatów i tym samym spełnimy Twoje oczekiwania. Pamiętaj, warsztaty są robione specjalnie dla Ciebie!!! 😉

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik warsztatów zapewnia sobie ubezpieczenie we własnym zakresie. Osoby będące członkami KW Poznań (z opłaconymi składkami członkowskimi za rok 2021) mogą otrzymać dodatkowo zniżki na niektóre ubezpieczenia. W tej kwestii koniecznie skontaktujcie się z nami!

Zapisy na warsztaty

Zapisujcie się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Następnie czekajcie cierpliwie na potwierdzenie waszych zapisów z naszej strony, bo zdarza się nam wyjechać w skałki na wspinanie 😉 Ponieważ ilość miejsc na dany temat jest przeważnie ograniczona, to musimy potwierdzić za każdym razem, czy jeszcze są wolne miejsca na wybrany przez Was temat. Po potwierdzeniu, że wasza rejestracja na konkretne warsztaty przebiegła pomyślnie, możecie dokonać stosownych opłat.

Pamiętajcie!!! Decyduje kolejność zgłoszeń! Zatem nie czekajcie ze zgłoszeniem na ostatnią chwilę! Zapiszcie się już dzisiaj!!! 🙂

Wpłaty

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na nasze konto klubowe, koniecznie podając w tytule swoje imię i nazwisko z dopiskiem „warsztaty sierpień”. Ze względu na możliwość zapisywania się na różne warsztaty, prosimy o wpłacanie pełnych kwot. Dane do przelewu:

Klub Wysokogórski w Poznaniu
ul. Składowa 11/10,
61-897 Poznań

13 1750 0012 0000 0000 2359 6962

Pytania

Postaramy się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. Piszcie do nas na adres e-mailowy: klub@kw.poznan.pl

Warsztaty wspinaczkowe – harmonogram

Poniżej znajduje się harmonogram naszych warsztatów w układzie kalendarza Google z wyszczególnieniem każdego tematu, godziny i dnia. Dla ułatwienia podane są też imiona instruktorów, którzy prowadzą poszczególne tematy. Podczas trwania samych warsztatów podane zostaną w opisie wydarzeń z tego kalendarza także szczegóły, gdzie odbywają się poszczególne szkolenia, kto jest przypisany do danej grupy osób (imię i pierwsza litera nazwiska uczestnika), itp.