Warsztaty wspinaczkowe

Zapraszamy Was serdecznie na wyjazd klubowy w skałki na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Podczas tego wyjazdu odbędą się również warsztaty wspinaczkowe organizowane przez KW Poznań!!!

  • Warsztaty potrwają cały tydzień.
  • Podczas warsztatów przewidujemy wiele tematów.
  • Niemalże każdego dnia coś innego.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Niezbędne informacje

Co? Warsztaty wspinaczkowe ze wspinaczki skalnej

Gdzie? Jura, Podlesice

Kiedy? 6-12 lipca 2020

Nocleg? Nie zapewniamy noclegu. Dlatego każdy z uczestników warsztatów musi zorganizować sobie nocleg we własnym zakresie. Można skorzystać oczywiście z pola namiotowego albo z okolicznej agroturystyki.

Dla kogo? Głównie dla osób, które są już po kursie na drogach ubezpieczonych i chcą sobie odświeżyć wiedzę (przypomnieć to, co zapomnieli). Niektóre rzeczy są dostępne także dla osób, które jeszcze nie mają ukończonego kursu.

Cena? W zależności od wybranych szkoleń. Uwaga!!! Nasi klubowicze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki!!!

Pogoda? Oczywiście wszystko będzie zależeć od pogody! Dlatego zastrzegamy sobie prawo do przełożenia w razie czego niektórych zajęć na inną godzinę albo na inny dzień – o czym uczestnicy warsztatów zostaną wcześniej poinformowani. W ostateczności, jeżeli szkolenie danego dnia nie będzie się mogło odbyć, zwracamy koszty.

Tematy

Podczas warsztatów przewidujemy następujące tematy: podstawowe węzły wspinaczkowe,  budowa stanowisk, przewiązanie się na stanowisku, wychodzenie po linie, odblokowanie przyrządu w górnym stanowisku, wycof z ringa, wycof ze spita, wspinaczka wielowyciągowa, sytuacje awaryjne i autoratownictwo oraz wiele więcej!!! Dokładne tematy, wraz z przypisanymi dniami, godzinami rozpoczęcia, czasem trwania oraz cenami, znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik warsztatów zapewnia sobie ubezpieczenie we własnym zakresie. Osoby będące członkami KW Poznań (z opłaconymi składkami członkowskimi za rok 2020) mogą otrzymać dodatkowo zniżki na niektóre ubezpieczenia. W tej kwestii koniecznie skontaktujcie się z nami!

Zapisy

Zapisujcie się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Następnie czekajcie cierpliwie na potwierdzenie waszych zapisów z naszej strony, bo zdarza się nam wyjechać w skałki na wspinanie. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, to musimy potwierdzić za każdym razem, czy jeszcze są wolne miejsca na temat, na który się właśnie zapisujecie. Po potwierdzeniu, że wasza rejestracja na konkretne warsztaty przebiegła pomyślnie, możecie dokonać stosownych opłat.

Wpłaty

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na nasze konto, koniecznie podając w tytule swoje imię i nazwisko z dopiskiem „warsztaty”. Ze względu na możliwość zapisywania się na różne warsztaty, prosimy o wpłacanie pełnych kwot. Dane do przelewu:

Klub Wysokogórski w Poznaniu
ul. Składowa 11/10,
61-897 Poznań

13 1750 0012 0000 0000 2359 6962

Pytania

Postaramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Piszcie do nas na adres e-mailowy: klub@kw.poznan.pl

Harmonogram warsztatów