kursy wspinaczkowe

Zapraszam do naszej szerokiej oferty kursów wspinaczkowych!

Od kursów skałkowych po kursy tatrzańskie, każdy znajdzie coś dla siebie.

A jak potrzebujesz oferty skrojonej na wymiar, wybierz jednego z naszych instruktorów i umów się indywidualnie.

Co oferujemy w tym roku?

Na początek kursy po drogach ubezpieczonych, prowadzone przez naszych instruktorów: Jagodę Adamczyk, Andrzeja Jankę, Szymona Jeżaka, Sławomira Pelę i Remigiusza Rajewskiego. Najlepsze dla osób, które chcą zacząć się wspinać, czterodniowe szkolenia odbywają się najczęściej na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Kursy po drogach nieubezpieczonych przeznaczone są dla osób po kursie po drogach ubezpieczonych. Nasi klubowi instruktorzy – Włodek Jeżak i Sławek Szlagowski wprowadzą Cię w świat zakładania własnej asekuracji – friendów, kości, heksów… Kursy zazwyczaj odbywają się w Sokolikach i trwają 4 dni.

A może pełen kurs skałkowy?  Czyli dwa powyższe kursy robione za jednym razem. Jeśli widzisz swoją przyszłość w górach i myślisz o kursie tatrzańskim, ten kurs jest dla Ciebie. Szkolić Ciebie będzie Asia Piotrowicz, która zabierze Cię z cudowne Skałki Lądeckie oraz Sławek Szlagowski. Jeśli wybierzesz się na kurs z Asią, możesz liczyć na nocleg za jedyne 100 zł za cały kurs!

Wspinacz się i chcesz poszerzyć horyzonty? To może kurs wspinania w rysach lub w piaskowcu? Takie kursy prowadzi w naszym klubie Sławek Szlagowski.

I na końcu nasz najdłuższy kurs, który przygotowuje do wspinania w górach – kurs taternicki. Te kursy prowadzi Włodek Jeżak – istnieje możliwość zrobienia kursu w dwa tygodnie pod rząd lub rozdzielenia tego na dwie tury.