ognisko Rogalinek

Ognisko klubowe

Zapraszamy wszystkich wspinaczy, przyjaciół wspinaczy zrzeszonych i poza systemem, tych, co chodzą po górach, lub tylko o nich czytają lub oglądają z daleka na integracyjne ognisko klubowe.

Kiedy? Impreza będzie miała miejsce dnia 11 maja 2024 od godzin południowych do nocy z możliwością spotkania się na śniadaniu.

Miejsce? Rogalinek koło Poznania (dojazd ulicą Północną w Rogalinku od mostu na Warcie 52.26135, 16.88376, (będą oznakowania dojazdu).

Cały teren jest ogrodzony. Wjazd na teren imprezy dowolnym pojazdem bezpłatny, ale odpłata od każdej osoby 30 zł (tylko gotówką – Internet tam nie działa!!!), dzieci bezpłatnie. Opłaty wiadomo związane z kosztami: drewno, prąd, WC, woda, sprzątania, groźny właściciel, itd. Regulamin spotkania na bramie.

Dodatkowe informacje

Zapewniamy: ognisko duże!, miejsce na grilla, trochę stołów i ławek, ognisko pod dachem w razie deszczu, rozmowy po świt, dobrą muzykę mechaniczną i parkiet wieczorem, nagłośnienie, niespodzianki, wc z podziałem na płeć, umywalki z wodą, oświetlenie. Możliwość nocowania w pojazdach, namiotach, kamperach oraz w zadaszonej wiacie (potrzebna karimata i śpiworek)

Wymagamy: zabrania na spotkanie znajomych, dzieci, (teściową zostaw w domu), poinformowania inny o imprezie, załadowania dobrego humoru i uśmiechu, przybycia, gitary i inne instrumenty mile widziane. Jemy i pijemy to, co przywieziecie (organizatorzy są zawsze głodni).

Liczymy na gromadne – masowe przybycie młodych i starych członków Klubu, członków innych klubów (tych, co nie widzą gór, bo są pod ziemią), wspinaczy panelowych i spadających z ceglanych murów, nestorów z Towarzystwa Tatrzańskiego, tych, co Halny nie wywiał i przyjaciół prosiaczka. Razem tworzymy chwile, który będziemy wspominać, a może za rok rozpalimy kolejne ognisko?!

Organizatorzy

Klub Wysokogórski w Poznaniu, nasz wieloletni klubowicz Piotr Bittner bardzo zasłużony dla naszego Klubu, grupa przyjaciół i bliżej niesprecyzowana grupa sponsorów (jeszcze się nie ujawnili).

Pytania?

Wszelkich informacji dodatkowych udziela Piotr Bittner, czyli Kuszelas tel. 501 066 062 poczta: trabikuszelas@wp.pl

Wręczenie nagród

Jednocześnie pragniemy poinformować, że podczas tego spotkania zostaną ogłoszeni zwycięzcy za najlepsze klubowe przejścia skałkowe (nagroda Spit Rocku) oraz górskie (nagroda Poznański Czekan) w roku kalendarzowym 2023.