OSy Jagoda

Trzynaste Otwarte Spotkanie Okołogórskie

Zapraszamy Was wszystkich na trzynaste wydarzenie z cyklu poznańskich OS-ów – Otwartych Spotkań Okołogórskich Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu.

Widzimy się w środę, 19 czerwca, żeby podyskutować i omówić wraz z Jagodą Adamczyk temat bezpieczeństwa w skałach i górach.

Kruszyzna, lawina, burza, czy też błąd człowieka, to wszystko może nas spotkać podczas wspinania. Nie unikniemy wszystkich niebezpieczeństw, ale część zagrożeń można zminimalizować. Na spotkaniu Jagoda opowie o różnych wypadkach i przeanalizuje, jak do nich doszło. Wspólnie zastanowimy się, czy można było ich uniknąć? Powie, jak przygotować się do wyjścia w skałki i w góry, co zabrać i jakie ubezpieczenie górskie wybrać.

O prelegentcie słów kilka…

Jagoda Adamczyk, wieloletnia prezes naszego klubu. Instruktorka sportu PZA, od kilkunastu lat zajmuje się szkoleniem. Wspina się w skałkach i górach, na co dzień prowadzi sekcje wspinaczkowe na poznańskich ściankach. Kocha wspinanie i kręci ją wszystko, co jest z tym związane 🙂

Miejsce

Spotkanie odbędzie się w Ogrodzie Szeląg na ul. Ugory 97 o godzinie 19.00. Możecie też oczywiście śledzić wszystkie informacje na bieżąco w ramach wydarzenia na Facebooku.

Informacje

Masz jakiekolwiek pytania?

A może także chcesz opowiedzieć o swoich przygodach w ramach naszych spotkań?

Dzwoń lub pisz śmiało do Natalii Kity: tel. 602-344-311 lub e-mail kita.natalia@gmail.com.