Warsztaty wspinaczkowe

Zapraszamy Was serdecznie na nasze klubowe warsztaty wspinaczkowe w skałkach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Podobnie jak rok temu, będziemy działać w tym roku na Jurze Północnej 🙂

Warsztaty potrwają kilka dni.

Podczas warsztatów przewidujemy wiele tematów.

Niemalże każdego dnia coś innego.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Uwaga!!! Przypisanie tematów do konkretnych dni i godzin może ulec zmianie w zależności od Waszych zgłoszeń!!! Zatem jeżeli interesuje Ciebie dany temat, ale jest on w innych godzinach i/lub dniach niż Tobie pasuje, dodaj propozycję innego dnia/godziny w uwagach w formularzu zgłoszeń!!! 🙂 W oparciu o Wasze dodatkowe uwagi, postaramy się temu zaradzić i spełnić Wasze oczekiwania 😉

Garść niezbędnych informacji

Co? Warsztaty wspinaczkowe ze wspinaczki skalnej

Gdzie? Jura Północna, Podlesice

Baza? Pole namiotowe przy Gościncu Jurajskim

Kiedy? 23-31 lipiec 2022

Cena? W zależności od wybranych szkoleń. Uwaga!!! Nasi klubowicze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki!!!

Nocleg? Nie zapewniamy noclegu. Dlatego każdy z uczestników warsztatów musi zorganizować sobie nocleg we własnym zakresie. Można skorzystać oczywiście z pola namiotowego albo z okolicznej agroturystyki.

Dla kogo? Głównie dla osób, które są już po kursie na drogach ubezpieczonych i chcą sobie odświeżyć wiedzę (przypomnieć to, co zapomnieli). Ale znajdą się też tematy dla osób, które mają już ukończony kurs na własnej asekuracji 😉 Niektóre rzeczy są dostępne także dla osób, które jeszcze nie mają ukończonego żadnego kursu.

Masz wątpliwości, czy się kwalifikujesz? Koniecznie skontaktuj się z nami!! Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości 🙂

Pogoda? Oczywiście wszystko będzie zależeć od pogody! Dlatego w razie czego zastrzegamy sobie prawo do przełożenia niektórych zajęć/tematów na inną godzinę albo na inny dzień. Oczywiście uczestnicy warsztatów zostaną o tym wcześniej poinformowani. W ostateczności, jeżeli szkolenie danego dnia nie będzie się mogło odbyć, zwracamy koszty opłaconych warsztatów.

Warsztaty wspinaczkowe – tematy

Podczas warsztatów przewidujemy m. in. następujące tematy:

 • podstawowe węzły wspinaczkowe,
 • budowa stanowisk,
 • przewiązanie się na stanowisku,
 • odblokowanie przyrządu w górnym stanowisku,
 • zjazd w wysokim przyrządzie,
 • wycof z ringa,
 • wycof ze spita,
 • wspinaczka wielowyciągowa,
 • sytuacje awaryjne,
 • wyłapywanie lotów,
 • oraz wiele więcej!!!

Dokładny spis wszystkich dostępnych tematów, wraz z przypisanymi dniami, godzinami ich rozpoczęcia, prowadzących je osób (istruktorów), czasem ich trwania oraz cenami, znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik warsztatów zapewnia sobie ubezpieczenie we własnym zakresie. Co więcej, osoby będące członkami KW Poznań z aktualnie opłaconymi składkami członkowskimi za rok 2022 mogą otrzymać dodatkowo zniżki na niektóre ubezpieczenia. W tej kwestii koniecznie skontaktujcie się z nami!!!

Zapisy

Zapisujcie się wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy. Następnie czekajcie cierpliwie na potwierdzenie z naszej strony waszych zapisów, ponieważ zdarza się nam wyjechać w skałki na wspinanie – rozumiecie, prawda? 😉 Wynika to z faktu, iż ilość miejsc jest ograniczona. Z tego względu musimy potwierdzić za każdym razem, czy jeszcze są wolne miejsca na temat, na który się właśnie zapisujecie. Po potwierdzeniu, że Wasza rejestracja na konkretny warsztat przebiegła pomyślnie, możecie dokonać stosownych opłat.

Uwaga! Zapisy na warsztaty wspinaczkowe przez formularz na stronie kończą się w dniu 15 lipca 2022!!! Po tym terminie prosimy kontaktować się już bezpośrednio z instruktorem prowadzącym dany temat na warsztatach.

Wpłaty

Wszystkie wpłaty należy dokonać na nasze konto bankowe, koniecznie podając w tytule swoje imię i nazwisko z dopiskiem „warsztaty”. Jednak ze względu na możliwość zapisywania się na różne warsztaty, prosimy o wpłacanie pełnych kwot.

Dane do wykonania przelewu:

Klub Wysokogórski w Poznaniu
ul. Składowa 11/10,
61-897 Poznań

13 1750 0012 0000 0000 2359 6962

Pytania

Postaramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Dlatego jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie do nas na adres e-mailowy: klub@kw.poznan.pl

Warsztaty wspinaczkowe – harmonogram