warsztaty wspinaczkowe

Warsztaty wspinaczkowe

Zapraszamy Was serdecznie na  warsztaty wspinaczkowe organizowane przez KW Poznań!!!

W zeszłym roku nasze warsztaty wspinaczkowe cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku planujemy dwie edycje warsztatów – w Sokolikach oraz na Jurze. Na początku zapraszamy Was w Sokoliki, gdzie nasi instruktorzy poprowadzą warsztaty z wielu wspinaczkowych zagadnień.

  • Warsztaty potrwają od czwartku do niedzieli – większość w weekend.
  • Podczas warsztatów przewidujemy wiele tematów.
  • Niemalże każdego dnia coś innego.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Niezbędne informacje

Co? Warsztaty wspinaczkowe ze wspinaczki skalnej

Gdzie? Sokoliki

Kiedy? 20 – 23 maj, 2021

Na chwilę obecną nie mamy dokładnego harmonogramu warsztatów – zostanie on stworzony, jak wpłyną do nas zgłoszenia chętnych osób.

Nocleg? Nie zapewniamy noclegu. Dlatego każdy z uczestników warsztatów musi zorganizować sobie nocleg we własnym zakresie.

Polecamy nocleg na Taborze pod Krzywą – możliwość spania w domku lub pod namiotem. Domek należy samodzielnie zarezerwować sobie wcześniej.

Tabor pod Krzywą będzie też najczęściej miejcem zbiórki przed wyjściem w skałki, w razie niepogody tutaj odbędzie się część warsztatów.

Dla kogo? Głównie dla osób, które są już po kursie na drogach ubezpieczonych i chcą sobie odświeżyć wiedzę (przypomnieć to, co zapomnieli). Niektóre rzeczy są dostępne także dla osób, które jeszcze nie mają ukończonego kursu.

Cena? W zależności od wybranych szkoleń. Uwaga!!! Nasi klubowicze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki!!!

Wpłaty

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na nasze konto, koniecznie podając w tytule swoje imię i nazwisko z dopiskiem „warsztaty”. Ze względu na możliwość zapisywania się na różne warsztaty, prosimy o wpłacanie pełnych kwot. Dane do przelewu:

Klub Wysokogórski w Poznaniu
ul. Składowa 11/10,
61-897 Poznań

13 1750 0012 0000 0000 2359 6962

Osoby spoza KW Poznań, biorące udział w darmowych warsztatach są zobligowane do wpłacenie 30 zł na Nasze Skały.

Polski Związek Alpinizmu
ul.  Mokotowska 24
00-561 Warszawa  Santander Bank Polska S.A.: 40 1500 1126 1211 2009 3922 0000

z dopiskiem: „darowizna na cele statutowe – Nasze Skały”

Tematy

Podczas warsztatów przewidujemy następujące tematy: podstawowe węzły wspinaczkowe,  budowa stanowisk, przewiązanie się na stanowisku, wychodzenie po linie, odblokowanie przyrządu w górnym stanowisku, wycof z ringa, wycof ze spita, wspinaczka wielowyciągowa, sytuacje awaryjne i autoratownictwo oraz wiele więcej!!! Będzie można spróbować bulderingu czy też wspinania na własnej asekuracji.

Dokładne tematy, wraz z  czasem trwania oraz cenami, znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik warsztatów zapewnia sobie ubezpieczenie we własnym zakresie. Osoby będące członkami KW Poznań (z opłaconymi składkami członkowskimi za rok 2021) mogą otrzymać dodatkowo zniżki na niektóre ubezpieczenia. W tej kwestii koniecznie skontaktujcie się z nami!

Pogoda?

Oczywiście wszystko będzie zależeć od pogody! Dlatego zastrzegamy sobie prawo do przełożenia w razie czego niektórych zajęć na inną godzinę albo na inny dzień – o czym uczestnicy warsztatów zostaną wcześniej poinformowani. W ostateczności, jeżeli szkolenie danego dnia nie będzie się mogło odbyć, zwracamy koszty.

Zapisy

Zapisujcie się wypełniając formularz zgłoszeniowy.  Prosimy o zaznaczenie tematów, jakie Was interesują oraz dnia, jaki Wam pasuje. Na tej podstawie na początku maja podamy dokładny harmonogram warsztatów.  Będziemy się z Wami kontaktować na podany email. Po potwierdzeniu terminu możecie dokonać stosownych opłat.

Instruktorzy

Podczas warsztatów będą szkolić nasi klubowi instruktorzy:

Jagoda Adamczyk, Szymon Jeżak (tylko czwartek i piątek), Andrzej Janka, Sławomir Pela, Tomek Urbański

Więcej o naszej kadrze. 

Pytania

Postaramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Piszcie do nas na adres e-mailowy: klub@kw.poznan.pl.